Holandia jako doskonały kierunek emigracji zarobkowej

Emigracja zarobkowa to sposób na poprawę jakości życia. Jednym z najczęściej wybieranych kierunków pozostaje niezmiennie od wielu lat Holandia. Holenderski rynek pracy stale się rozwija i pozostaje otwarty na pracowników z innych państw europejskich, ale nie tylko. Wyjazd do Holandii w celach zarobkowych pozwala na osiągnięcie znacznie wyższych zarobków niż w Polsce.

Zapotrzebowanie na pracowników

Stabilny i stale rozwijający się holenderski rynek pracy charakteryzuje się rosnącym popytem na pracowników emigracyjnych. Rynek pracy zgłasza zapotrzebowanie zarówno na pracowników sezonowych, jak i stałych, niezależnie od pory roku. Najwięcej ofert pracy dotyczy ogrodnictwa i rolnictwa.

Rozważasz wyjazd do pracy za granicę? Agencje pośrednictwa pracy poszukują pracowników do pracy w tych sektorach głównie w sezonie. Podjęcie pracy na tego typu stanowiskach zwykle nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka niderlandzkiego i angielskiego. Duże zapotrzebowanie dotyczy także prac produkcyjnych i budowlanych. Holenderscy pracodawcy poszukują również wykwalifikowanych pracowników. Doświadczeni specjaliści z Holland Contracting pomogą wybrać najlepszą opcję spośród najnowszych ofert pracy w Holandii.

Atrakcyjne zarobki

Podjęcie pracy w Holandii przynosi przede wszystkim korzyści ekonomiczne. W Holandii obowiązują aktualizowane dwukrotnie w ciągu roku stawki płacy minimalnej. Zarobki w Niderlandach są często kilku lub kilkunastokrotnie wyższe niż w Polsce. Praca w Holandii to nie tylko atrakcyjne zarobki, ale także bardzo dobre warunki pracy.

Holenderskie prawo pracy jest jasne i uporządkowane. Praca poprzez agencję pracy w Holandii gwarantuje stałą kontrolę przestrzegania przepisów związanych z zatrudnieniem dotyczących m.in. wymiaru czasu pracy oraz nadgodzin. Pracownik ma prawo do płatnego urlopu oraz dodatku urlopowego. Skorzystanie z oferty agencji zatrudnienia przynosi szereg przywilejów oraz stanowi gwarancję bezpiecznej i legalnej pracy.

Przyjazny kraj

Kolejnym atutem Holandii jest niewielka odległość od Polski. Holendrzy są niezwykle otwarci na inne kultury i narodowości. Pozytywny stosunek do przyjezdnych w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia wpływa na wysoki poziom życia w Holandii. Dzięki otwartości wobec emigrantów, pracownicy z Polski mają duże możliwości rozwoju zawodowego, a także zdobycia stałej, dobrze płatnej pracy. Wyjazd do pracy do Holandii z agencją pracy przynosi szereg korzyści, a kraj ten jest doskonałym kierunkiem emigracji zarobkowej Polaków.

 

Share