Wrocławskie centrum Hewlett-Packard rekrutuje. Jest praca dla finansistów

Globalne Centrum Biznesowe Hewlett-Packard we Wrocławiu rekrutuje specjalistów z dziedziny finansów. Poszukiwani są analitycy finansowi, a także osoby z doświadczeniem w księgowości i rachunkowości zarządczej. Docelowo zatrudnienie w Centrum Doskonałości Finansowej zwiększy się o 25 procent.

Wrocławskie centrum HP oferuje szeroki przekrój stanowisk, zaczynając od analityka finansowego, a kończąc na stanowiskach menedżerskich i dyrektorskich. Jednak aby myśleć o pracy w Hewlett-Packard, trzeba spełniać dwa warunki konieczne: znać język angielski i posiadać wyższe wykształcenie.

Pozostałe kompetencje i doświadczenie są uzależnione od stanowiska, na które kandydat aplikuje. Dodatkowym atutem jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych np. certyfikatów CIMA czy ACCA. Istotne są także zdolności komunikacyjne, ponieważ codzienna praca w we wrocławskim centrum wymaga stałego kontaktu z klientem.

Jak podkreślają przedstawiciele HP, wrocławskie Centrum Doskonałości Finansowej rozwija się niezwykle intensywnie i planuje powiększenie stanu zatrudnienia o około 25 procent.

– Oferujemy doświadczenie we wszystkich działach finansowych HP, włącznie z Działem Audytu, Skarbu i Podatkowym. Są to role, które mają kluczowe znaczenie dla podejmowanych przez koncern decyzji biznesowych oraz dzięki poziomowi zaawansowania zadań budują unikalne kompetencje – komentuje Dominika Świerczyńska, dyrektor Centrum Doskonałości Finansowej w Globalnym Centrum Biznesowym Hewlett-Packard.

Nowo zatrudnione osoby będą stanowiły wsparcie dla poszczególnych gałęzi działalności Hewlett-Packard, dla istniejących kanałów dystrybucji i rozliczeń HP z partnerami biznesowymi. Będą mogły także realizować zadania dotyczące usprawniania procesów finansowych, projektów finansowych oraz wyceny kontraktów IT.

Centrum Doskonałości Finansowej (CoE) to jednostka organizacyjna wrocławskiego Globalnego Centrum Biznesowego HP, która rozwija swoją działalność w naszym mieście od 2008 roku. Stanowi nowoczesny ośrodek zarządzania zaawansowanymi procesami finansowo-księgowymi.

Źródło: araw.pl

Źródło zdjęcia: hp.com

Share

Dodaj komentarz