Sale szkoleniowo – konferencyjne w hotelu nad samym morzem

sale-szkoleniowo-konferencyjne-w-hotelu-nad-samym-morzemKonferencje nad morzem są coraz bardziej atrakcyjne dla biznesmenów polskich i zagranicznych. Trzeba jednak przyznać, że często wiążą się z dojazdem, który trwa kilka godzin. W ramach rekompensaty organizatorzy szkoleń i konferencji chcą zapewnić uczestnikom bogaty i ciekawy program zjazdu, ale także warunki sprzyjające odpoczynkowi, również aktywnemu. Mogą to być gry i zabawy organizowane przez kurorty, ale przede wszystkim największym atutem jest sama bliskość plaży, morza i lasów. Kolejną wartością jest kuchnia nadmorska, czyli potrawy ze świeżych ryb. To tylko część walorów, które zapewniają atrakcyjność konferencjom organizowanym nad samym morzem. Poniżej prezentujemy dwa obiekty, które zachwycą Cię swoim profesjonalizmem i wyjątkową nadmorską atmosferą.

Łeba Hotel & Spa ***

Lokalizacja: Nadmorska 9b
Numer kontaktowy: (59) 866 45 00

               W Łeba Hotel & Spa znajduje się Centrum Konferencyjne, na które składają się 3 w pełni przygotowane i wyposażone sale konferencyjne oraz lobby bar, w którym odbywają się przerwy kawowe i lunche dla uczestników wydarzenia.  System modułowy daje możliwość łączenia sal, co pozwala na dostosowanie się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Największa liczba osób, jaka może tu gościć to 250 uczestników. Znakomita lokalizacja – umiejscowienie między Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Srabsko – sprawia, że jest to wyjątkowo urokliwe miejsce. Położenie tego obiektu umożliwia zorganizowanie wspaniałej imprezy outdoorowej w postaci pikniku. Za każdy etap przygotowania konferencji odpowiada personel, który służy pomocą i swoim doświadczeniem. Są to osoby wyznaczone do kontaktu w sprawie urządzeń technicznych, cateringu, planu obsługi, zakwaterowania i organizacji zabaw. Specjaliści w swoim fachu pomogą stworzyć Ci niezapomniane wydarzenie, które wpłynie na Twój branding.
               Obiekt dysponuje 180 miejscami noclegowymi, co znacznie ułatwi Ci zorganizowanie kilkudniowego spotkania biznesowego. Na komfort pobytu Twoich gości dodatkowo wpływa fakt, że Łeba Hotel & Spa wyposażony jest w basen, hydromasaże, bicze wodne, sauny i łaźnię parową. Relaks, który zapewni to miejsce na pewno wpłynie pozytywnie na przebieg negocjacji.

Hotel Aquarius SPA ****

Lokalizacja: Kasprowicza 24
Numer kontaktowy: (94) 353 65 00

               Konferencja przeprowadzona nad morzem jest strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o budowanie pozytywnego wizerunku dla Twojej firmy. Idealnym miejscem na przeprowadzenia takiego wydarzenia biznesowego to właśnie Hotel Aquarius SPA. Obiekt ten wychodzi z założenia, że kluczem do sukcesu udanej konferencji lub szkolenia firmowego jest działanie sprawnego sztabu ludzi. Personel składa się ze specjalistów, którzy są dobrze zorganizowani, aby czuwać bezustannie nad wszystkim aspektami konferencji, tak żeby stała się ona sukcesem. Wynajmujący dostaje indywidualnego opiekuna, aby zawsze miał pewną osobę, z którą będzie mógł omówić wszystkie swoje potrzeby i na bieżąco zgłaszać problemy. Przestrzeń konferencyjna na terenie tego hotelu obejmuje 8 sal, które wyposażone są w przesuwne ściany. Pomieszczenia mają dostęp do światła dziennego, a w razie konieczności, można zaciemnić okna. To co jest doceniane przez większość gości to możliwość wydzielenia danej grupie skrzydła lub piętra hotelu.

               Hotel znajduje się 280 metrów od morza w Kołobrzegu. Do dyspozycji gości proponuje jedno z największych SPA w Polsce. Na jego terenie znajduje się basen sportowy, basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi, brodzik dla dzieci oraz jacuzzi. Dopełnieniem Aquariusa są sauny oraz leżaki na tarasie słonecznym. Więcej takich miejsc znajdziesz na stronie nad morzem sala konferencyjna.

Źródło: Artykuł Sponsorowany.

Share