Prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy

buildings-2581875_1920Prezenty dla pracowników są miłym gestem, budującym wzajemne zaufanie i ocieplającym atmosferę w firmie. Mogą być one wręczane z różnych okazji w tym, m.in. jubileuszu firmy. W zależności od budżetu i skali działalności firmy mogą być to drobne upominki lub bardziej okazałe prezenty. Mile widziany jest również dodatkowy zastrzyk gotówki dla najlepszych pracowników.

Wręczanie pracownikom prezentów z okazji jubileuszu firmy to nie tylko miły gest, ale również forma podziękowania każdemu z osobna za wysiłek wkładany w rozwój firmy. Takie upominki są także doskonałym sposobem na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, jako miejsca przyjaznego dla pracowników.

Oryginalne prezenty dla pracowników

Jubileusz firmy jest dobrą okazją do zacieśnienia więzi pomiędzy pracodawcami i pracownikami. Z tego tytułu można obdarować pracowników ciekawym upominkiem. Najlepiej postawić na nietypowe prezenty, bowiem takie na dłużej zostają w pamięci. Typ upominku uzależniony jest przede wszystkim od budżetu, jakim dysponuje firma, a poniekąd również od charakteru jej działalności. Jednym z ciekawszych sposobów na obdarowanie swoich pracowników jest wręczenie im voucherów, np. na wydarzenie kulturalne – może to być opera, koncert symfoniczny czy spektakl teatralny.  Kobieca część firmy z pewnością ucieszy się z prezentów w postaci vouchera na zabiegi SPA. Natomiast mężczyznom można podarować kupon podarunkowy na przejażdżkę sportowym autem. Takie prezenty z pewnością na długo pozostaną w pamięci pracowników firmy.  

Eleganckie upominki biznesowe

Na liście prezentów na pracowników firmy znajdują się eleganckie upominki. W dobrym tonie jest wręczanie artykułów piśmienniczych, np. plannerów, skórzanych kalendarzy czy kompletu piór wiecznych. Z pewnością większość pracowników firmy zadowoli się także kupnem podarunkowym do sklepu z biżuterią czy elegancką odzieżą. Można również pomyśleć o zorganizowaniu wycieczki dla pracowników firmy i ich rodzin. 

Jak zapakować prezenty dla pracowników?

Równie ważne co same prezenty jest opakowanie, a także atmosfera towarzysząca ich wręczaniu. Najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie przyjęcia z okazji jubileuszu i wręczenie prezentu każdemu z osobna (jeśli jest to możliwe). W przypadku dużych firm, dobrą opcją jest przesłanie prezentów kurierem lub prezentu w postaci gotówki – na konto bankowe.

Share