Obiekty konferencyjne posiadające min 3 sale w centrum Warszawy

obiekty-konferencyjne-w-centrum-warszawyWarszawa to stolica Polski dlatego jest też świetnym i bardzo reprezentacyjnym miejscem, szczególnie dla gości zza granicy, na zorganizowanie spotkania biznesowego czy konferencji.

Jest tu sporo atrakcji, a także piękne Stare Miasto, które zachwyca, szczególnie wieczorami. Zastanawiacie się gdzie zorganizować takie spotkanie, aby goście byli zachwyceni zarówno lokalizacją jak i miejscem? Najlepiej jest postawić na centrum Warszawy. W całej Warszawie jest prawie czterysta pięćdziesiąt obiektów, w których można zorganizować szkolenie lub konferencję, ale zorganizowanie jej w ścisłym centrum ułatwia korzystanie z licznych atrakcji.

Jeżeli chcecie zobaczyć wszystkie sale w Warszawie warto zajrzeć tu: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ a poniżej znajdziecie dwa miejsca, które na pewno warto znać.

Hotel Lord

Lokalizacja: Al. Krakowska 218, Warszawa

Kontakt: 22 574 20 00

Hotel Lord to czterogwiazdkowy hotel, który został urządzony tak, aby zachwycał przebywających tam gości. Cechują go eleganckie wnętrza i luksusowe wyposażenie.

Hotel zlokalizowany jest w bardzo dogodnym miejscu. Zaledwie w pięć minut dojedzie się do lotniska im Chopina, a w siedem minut do centrum Warszawy. Goście korzystający z komunikacji miejskiej również mają bardzo dogodny dojazd.

Do dyspozycji gości jest dziewięćdziesiąt, klimatyzowanych bardzo komfortowych pokoi.

Jeżeli chcemy zorganizować w hotelu spotkanie biznesowe lub konferencję, znajduje się tam aż dziesięć sal konferencyjnych, które pomieszczą od ośmiu do trzysta pięćdziesięciu gości

Sale są wyposażone w sprzęt najwyższej jakości oraz w szybki, bezprzewodowy internet.

Organizatorzy konferencji mogą skorzystać z wielu pakietów, które oferuje hotel. Można im również wynająć pokój, tak aby po spotkaniu mogli się odświeżyć i odpocząć. Warto dodać, że obsługa hotelu zapewnia profesjonalną opiekę koordynatora, który dba o to, aby impreza przebiegała sprawnie i prawidłowo.

BCC Events Pałac Lubomirskich

Lokalizacja: Plac Żelaznej Bramy 10, Warszawa,

Kontakt: 22 58 26 130,

22 58 26 134

BCC Events Pałac Lubomirskich to świetne miejsce, położone w Śródmieściu na organizację wszelkich spotkań biznesowych. Pałac jest umiejscowiony blisko Dworca Centralnego, a niedaleko znajduje się Pałac Kultury i Nauki, a także Pałac Prezydencki.

Do dyspozycji gości jest siedem bardzo elegancki sal oraz z recepcji i przestronnego tarasu.

Sale dostępne są całodobowo, co sprawia, że obiekt zyskuje na przystępności i dużej swobodzie.

Wszystkie wnętrza można według siebie zaaranżować, a sale dowolnie ze sobą łączyć. Największe z pomieszczeń to Sala Angielska, która ma powierzchnię stu sześćdziesięciu metrów kwadratowych. Na tej przestrzeni zmieści się do stu osiemdziesięciu osób.

Przestrzeń recepcji można wykorzystać do zorganizowania spotkań, a można w niej także wykorzystać jako małą kawiarenkę, z której goście będą mogli korzystać w przerwie. Duży, zadaszony taras będzie idealny w sezonie letnim na koktajle, lunche albo grilla. Warto też dodać, że hotel jest dostosowany do wymagań osób niepełnosprawnych.

Źródło: Artykuł Sponsorowany.

Share