Acxiom Polska sp. z o.o. – Warszawa, Gdańsk

Acxiom Polska sp. z o.o. – Warszawa, Gdańsk

Dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu naszych pracowników firma Acxiom przekształciła się z niewielkiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w przetwarzaniu danych w prawdziwego lidera rynku. Założona w 1969 roku firma Acxiom (notowana na NASDAQ pod symbolem ACXM) z siedzibą w Little Rock (Arkansas, USA) posiada oddziały w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz regionie Azji i Pacyfiku, obsługując klientów na całym świecie.

Jesteśmy uznanym na świecie liderem w dziedzinie usług i technologii marketingowych dla różnych sektorów biznesu. Nasze usługi bazują na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w zakresie wykorzystania i analizy danych konsumenckich, technologii informacyjnych, integracji danych oraz rozwiązań konsultingowych dla wszystkich kanałów marketingowych (kanały cyfrowe, Internet, kanał mobilny, e-mail, poczta tradycyjna).

Jako twórcy jednych z największych i najnowocześniejszych systemów Business Intelligence (BI) oraz baz danych dla celów marketingowych oferujemy rozwiązania umożliwiające firmom:

  • zrozumienie zachowania obecnych klientów;
  • skuteczniejsze pozyskiwanie i utrzymywanie klientów;
  • zwiększanie wartości relacji z klientami;
  • optymalizację inwestycji w CRM i systemy IT;
  • zarządzanie wielkimi ilościami informacji oraz integrację danych.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, pomagając im w zrozumieniu motywacji i potrzeb klientów oraz skutecznych sposobów komunikacji z nimi. Dzięki dostarczanym przez nas rozwiązaniom nasi partnerzy dokonują transformacji swych działań marketingowych, uzyskując znaczny wzrost liczby klientów oraz poprawę ich lojalności i wartości długoterminowej. Oferowane przez Acxiom rozwiązania w zakresie zarządzania informacjami pomagają wzbogacać wiedzę o klientach, umożliwiając firmom nieustanny rozwój.

Oferty pracy: Praca w Acxiom

Źródło: Acxiom.pl

Share

Dodaj komentarz